SEPET ₺0 

Sepetinizde hiç eser yok.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Art50.net’te neler yapabilirim?
  Art50.net sanatseverler için oluşturulmuş bir alışveriş ve iletişim platformudur. Seçkimizden farklı kriterlerdeki eserlere ulaşıp, beğendiğiniz sanatçıların eserlerini satın alabilirisiniz. Sevdiklerinize hediye veya hediye çeki gönderebilirsiniz. (Detaylar hediye sayfamızda!) Sitemizde beğendiğiniz eser ve yazıları sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz. Ayrıca, ArtLog bölümümüzdeki röportaj ve yazılar sayesinde sanat dünyasını yakından takip edebilirsiniz. E-bülten listemize kayıt olarak, güncellemelerimizden haberdar olabilirsiniz.
   
 • Eser satın alabilmek için üyelik oluşturmak zorunda mıyım?
  Hayır, Art50.net’te alışveriş yapabilmek için üye olmanız gerekmez. Fakat üye olduğunuz takdirde, birçok yeniliğin yanı sıra, size özel promosyonlardan haberdar olursunuz.
   
 • Art50.net’e nasıl üye olabilirim? Üyelik avantajları nelerdir?
  Art50.net’e (varsa) Facebook hesabınız yoluyla veya e-mail adresiniz ile pratik şekilde üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra Art50.net’ten eser satın alırsanız, fatura adres bilgilerinizi daha sonra da kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. Profil sayfanızda belirteceğiniz detaylar doğrultusunda, belirli zamanlarda sadece üyelere özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, üyeliğiniz sayesinde kullanabileceğiniz Koleksiyonum özelliği ile beğendiğiniz eserlerden seçkiler oluşturup, anında sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz
   
 • Koleksiyonum nedir?
  Art50.net üyelerinin yararlanabileceği, sanal koleksiyon oluşturma yöntemidir. Koleksiyonum özelliğini kullanarak, sonra kolayca geri dönmek üzere beğendiğiniz eserleri kaydedebilir ve kendi seçkinizi yaratabilirsiniz. Koleksiyonunuza sadece Art50.net sitesinde bulunan eserleri ekleyebilirsiniz. Eserlerin üzerinde bulunan kalp işaretini tıkladığınızda, eserler otomatik olarak koleksiyonunuza eklenecektir. Bu özellik sayesinde hem beğendiğiniz eserlerin satış durumunu takip edebilirsiniz, hem de kendi sanat zevkinizi keşfetme olanağı bulursunuz.
   
 • Nasıl online eser satın alabilirim?
  Sitemizde beğendiğiniz eseri sepetinize ekledikten sonra adres ve fatura bilgilerinizi yazarak dilediğiniz adrese gönderim sağlayabilirsiniz. Art50.net’te yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz Rapid SSL 256 bit sertifikası ile sağlanmaktadır. Alışveriş güveliğiniz ile ilgili detaylar için linke tıklayabilirsiniz.
   
 • Alacağım eserin orijinal olduğunu nasıl bilebilirim?
  Sitemizdeki eserlerin her biri sanatçı tarafından imzalı özgünlük belgesi (certificate of authenticity) ile birlikte alıcıya teslim edilmektedir.
   
 • Sitenizde hangi ödeme metotları geçerli?
  Art50.net’te Kredi Kartı, banka havalesi ve adınıza gelen e-hediye kartları ile ödeme yapabilirsiniz.
   
 • Hediye seçenekleriniz neler?
  Sevdiklerinize beğendiğiniz eseri alışveriş sırasında talep ettikten sonra, ekstra bir ücret karşılığında, hediye paketi yaptırarak gönderebilirsiniz. Veya onlara dilediğiniz miktarı içeren Art50.net e-hediye kuponu verebilirsiniz. Art50.net e-hediye kuponu içerdiği promosyon kodu ile anında kullanılabilir. Veya kişisel mesaj ekleyip basabileceğiniz kuponu kendiniz de teslim edebilirsiniz.
   
 • Adıma gelen hediye kuponunu nasıl kullanabilirim?
  Size gelen e-hediye kuponunda bir promosyon kodu bulunur. Sitemizden eser seçip sepetinize ekledikten sonra, kodunuzu yazarak mevcut bakiyenizi kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz eserin fiyatı bakiyenizden daha yüksekse, üzerine ekleme yapabilirsiniz. Seçtiğiniz eserin fiyatı bakiyenizin altındaysa, sitemize üye olduktan sonra, harcamadığınız miktarı başka bir tarihte kullanabilirsiniz. Hediye kuponu başkasına devredilemez veya nakite çevrilemez.
   
 • Art50.net sitesi bana başka ne hizmetler verebilir?
  Art50.net’de bulunan sanatçıların diğer eserleri ile ilgili  bilgi almak, ilgilendiğiniz ama bulamadığınız başka sanatçıları sormak ve sağlayabileceğimiz sanat danışmanlık  hizmetlerini öğrenmek için bizimle info@art50.net adresinden iletişime geçebilirsiniz.

  Sanat hakkında merak ettiğiniz ve bilgi sahibi olmak istediğiniz her türlü konu önerilerini bizimle paylaşabilirsiniz!