Royal Ontario Müzesi

1912 yılında kurulan ve 1914’te halka açılan The Royal Ontario Museum (Ontario Kraliyet Müzesi), kuruluşundan beri Toronto Üniversitesi ile işbirliği içinde. Müze, 2007 yılında hayata geçirilen Michael Lee-Chin Crystal adlı 100.000 metrekarelik ek kanadı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Adeta yerden bir anda fışkırmış dev bir kristali andıran bu bina, 50 finalist arasından seçilen dünyaca ünlü mimar Daniel Libeskind’in bir tasarımı.

Koleksiyonunda dünya kültürü ve doğa tarihi konularını içeren, dinozor, meteor ve fosil parçalarının en önemli örneklerinin yanı sıra, Afrika sanatı, Avrupa ve Kanada tarihine ait parçalar bulunuyor. Kuzey Amerika’nın en büyük müzelerinden biri olan Ontario Kraliyet Müzesi, sene boyunca bir milyonun üzerinde ziyaretçiyi ağırlıyor.

    If your proposal is evaluable, a return will be made within 5 working days. If you do not get a response to your offer within 5 working days, it means that your offer is not likely to be evaluated.
      Teklifinizin değerlendirilebilir olması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde dönüş yapılacaktır. 5 iş günü içerisinde teklifinize yanıt alamamanız teklifinizin değerlendirilme olasılığı bulunmadığı anlamına gelmektedir.