Müze Üyelikleri

Müze Üyelikleri sanatseverlere bir yandan sanatı yakından takip etmek bir yandan da ek ayrıcalıklardan yararlanmak için önemli fırsatlar sunuyor. Türkiye’deki birçok önemli müzenin sunduğu farklı üyelik seçenekleri arasından size uygun olanı seçerek favori müzelerinizi sevdiklerinizle birlikte sınırsız olarak gezebilir, sergilerin ön izleme ve açılışlarına katılma şansı elde edebilir, özel etkinliklere davet edilebilir, küratör ve direktörlerle özel turlara katılabilirsiniz.

Müze Üyelikleri sayesinde sanatın nabzını tutarken, sanat kurumlarına destek de vermiş oluyorsunuz. İster kendinize, ister sanatla iç içe yaşamayı seven tanıdıklarınıza avantajlarla dolu bir Müze Üyeliği hediye edebilirsiniz.

Üyelik bilgileri için tıklayınız:

Pera Müzesi

İstanbul Modern

Sakıp Sabancı Müzesi

CerModern

Arter

OMM (Odunpazarı Modern Müze)

(Belirtilen şartlar ve fiyatlar Kasım 2019 tarihi itibariyle geçerlidir.)

Müze Kart Avantajları

Müze üyeliklerine ek olarak aynı zamanda müze kart alarak, özel müzelere hem indirimli hem de daha kolay giriş yapabilirsiniz. Müzekart’ınız ile 20% indirimli olarak ziyaret edebileceğiniz müzeler arasında; Elgiz Müzesi, İstanbul Modern Sanat Müzesi, Kum ve Heykel Müzesi (Sandland) – Antalya, Masumiyet Müzesi, Rahmi M. Koç Müzesi, Türvak (Türker İnanoğlu Vakfı) Sinema – Tiyatro Müzesi, Sadberk Hanım Müzesi ve Pera Müzesi bulunuyor.