SEPET ₺0 

Sepetinizde hiç eser yok.

Detaylar

Birey olarak doğumdan ölüme gerçekleşen kimyasal, fiziksel, biyolojik evreleri ele alan Horror Vacui Serisi, karanlığa gömülmeye çalışan gökkuşağı renklerinden besleniyor ve evriliyor. İsmini boş alan korkusundan alan seri, renklerin kodlandığı, yasaklandığı günümüzde varoluş üzerine bir yorumlama. Gördüklerimizi aktarma aracı olarak fotoğraf da çeşitli evrimler geçirmektedir. Horror Vacui Serisi’nin doğum - ölüm başlıkları Fujifilm Instax Film kullanılarak fotoğraf ve dijital müdahale arasında kavramsal bir bağ kurmaktadır.

Horror Vacui Serisi - Reborn

₺400 
+KDV
VEYA
Tür Fotoğraf
Yılı 2018
Özgünlük Belgesi Var
İmza Eserin Üzerinde
Yapım Tekniği Dijital
Boyut 14x15 cm
Fujifilm Instax Print
Ed. 5+1 AP
4 edisyon mevcuttur.
Cam arası siyah çerçeveli.
Çerçeveli boyutu 25x25 cm
Birey olarak doğumdan ölüme gerçekleşen kimyasal, fiziksel, biyolojik evreleri ele alan Horror Vacui Serisi, karanlığa gömülmeye çalışan gökkuşağı renklerinden besleniyor ve evriliyor. İsmini boş alan korkusundan alan seri, renklerin kodlandığı, yasaklandığı günümüzde varoluş üzerine bir yorumlama.

Gördüklerimizi aktarma aracı olarak fotoğraf da çeşitli evrimler geçirmektedir. Horror Vacui Serisi’nin doğum - ölüm başlıkları Fujifilm Instax Film kullanılarak fotoğraf ve dijital müdahale arasında kavramsal bir bağ kurmaktadır.