Shopping Cart $0

You have no items in your shopping cart.

Details

Birey olarak doğumdan ölüme gerçekleşen kimyasal, fiziksel, biyolojik evreleri ele alan Horror Vacui Serisi, karanlığa gömülmeye çalışan gökkuşağı renklerinden besleniyor ve evriliyor. İsmini boş alan korkusundan alan seri, renklerin kodlandığı, yasaklandığı günümüzde varoluş üzerine bir yorumlama. Gördüklerimizi aktarma aracı olarak fotoğraf da çeşitli evrimler geçirmektedir. Horror Vacui Serisi’nin doğum - ölüm başlıkları Fujifilm Instax Film kullanılarak fotoğraf ve dijital müdahale arasında kavramsal bir bağ kurmaktadır.

Horror Vacui Serisi - Death

$73
+VAT
OR
Type Photograph
Date 2018
Certificate of Authenticity Exists
Signature On the work
Technic Digital
Width / Height 14x15 cm
Fujifilm Instax Print
Ed. 5+1 AP
With black frame 25x25 cm
Birey olarak doğumdan ölüme gerçekleşen kimyasal, fiziksel, biyolojik evreleri ele alan Horror Vacui Serisi, karanlığa gömülmeye çalışan gökkuşağı renklerinden besleniyor ve evriliyor. İsmini boş alan korkusundan alan seri, renklerin kodlandığı, yasaklandığı günümüzde varoluş üzerine bir yorumlama.

Gördüklerimizi aktarma aracı olarak fotoğraf da çeşitli evrimler geçirmektedir. Horror Vacui Serisi’nin doğum - ölüm başlıkları Fujifilm Instax Film kullanılarak fotoğraf ve dijital müdahale arasında kavramsal bir bağ kurmaktadır.